KURUMSAL

KURUMSAL

Kullanıcı Oyu: 4 / 5

Yıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkinYıldız etkin değil
 

Hakkımızda;

Firmamız Malatya Zirve Ortak Sağlık Güvenlik Birimi  Şirketi ünvanı ile kurulmuş olup, kuruluş yapısında İş Sağlığı ve Güvenliği hizmeti alanında 8 yıllık tecrübeye sahip şirket sahipleri ile sektördeki yerini almış bulunmaktadır.

Malatya ve çevre illere başarıyla hizmet sunan firmamız, İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri konusunda ; çalıştığı firmaların ve çalışanların sorunlarıyla yakından ilgilenip, tecrübeli ve teknolojik donanımlı ekibiyle onlara yönetmelikler doğrultusunda güvenli ve özenli çözümler üretmektedir.

 

VİZYONUMUZ;

Firmamızın, İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Sektöründe çalışmaktan memnuniyet duyulan bölgenin en güvenilir Kurumu olmak.

Firmamızın Hedefi;

İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri alanında tecrübeli İSG Uzmanları, İşyeri Hekimleri ve Sağlık Personeli ile Yasal Mevzuatı yakından takip ederek; her sektördeki işyerlerinde oluşabilecek İş Kazaları ve Meslek Hastalıklarını önlemek için Analizler yaparak Riskleri minimize etmek, eğitimler vermek, Planlar yapmak ve İş verimini arttırmaktır.

ZİRVE Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimleri, işyerlerine iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini sunmak üzere MALATYA ve ELAZIĞ illerinde kurulan, alanında deneyimli İş Güvenliği Uzmanları, İşyeri Hekimleri ve İşyeri Hemşirelerinden oluşan profesyonel bir kadroya sahip olan, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından bu alanda yetkilendirilmiş bir kuruluştur.

 

İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Yönetmeliği (Resmi Gazete Tarih ve Sayısı:18.12.2014/29209) ' nin, 12 nci Maddesinin beşinci fıkrasının birinci cümlesinde, ''OSGB'ler kuruldukları il ve sınır komşusu illerde hizmet sunmaya yetkilidir.'' denilmekte olup, ZİRVE  OSGB olarak hizmet verdiğimiz iller şunlardır:
  

*MALATYA

*ELAZIĞ

*TUNCELİ

*DİYARBAKIR

*ADIYAMAN

*ERZİNCAN

*KAHRAMANMARAŞ

*SİVAS


© 2021 Flex. All Rights Reserved. Powered by Aplikko